Home ZABAVA Miranda Ker, o velikoj depresiji nakon razvoda

Miranda Ker, o velikoj depresiji nakon razvoda

0
Miranda Ker, o velikoj depresiji nakon razvoda
Foto: Instagram/@mirandakerr.mybest

Miranda Ker, koja se 2013 godine razvela od Orlando Bluma sa kojim je bila 3 godine u braku i sa kojim ima sina od 5 godina, konačno je za decembarsko kanadsko izdanje magazina “Elle” progovorila o depresiji kroz koju je prošla.
Verujemo da je mnogo lakše sada pričati o tome, kada je ponovo u srećnoj vezi (sa koosnivačem Snapchat-a Ivanom Špiglom) i kada postoji određena vremenska distanca.

Foto: Instagram/@reno_gundara9
Foto: Instagram/@reno_gundara9

“Kada smo se Orlando i ja razveli, upala sam u veliku depresiju. Nikada nisam bila svesna koliko to može biti duboko, jer sam u osnovi veoma srećna osoba. U tim trenucima, svaka misao utiče na tvoju realnost, i samo ti imaš kontrolu nad svojim umom.
Imam tu životnu filozofiju, da bi ljudi trebali da budu više nalik na vrbe. Svi misle da je najbolje biti hrast ako dođe do oluje, a zapravo je bolje biti vrba. Fleksibilna je.”

Foto: Instagram/@mirandakerr.mybest
Foto: Instagram/@mirandakerr.mybest

Eto, još jednom smo potvrdili, i bogati plaču.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.